| | Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené

všestrannost 2011

cross

Už první den pro některé závod skončil, hlavně z důvodu nedojetí parkuru, takže na nedělní terénní část startovní listiny trochu prořídly.V pony kategorii vedla po drezuře i parkuru Zuzka Baloušká - Baby, ale o zlato ji nakonec připravila naše Bára s koněm Black Jack, pro kterého to byla vůbec první účat na závodech.
Otevřenou soutěž ZK vyhrála Karin Padevětová na Afroditě 2. místo MVDr. Miroslav Trunda- Loutana-T a 3. Kupková Karolína – Sáva Otevřené soutěže ZL se zúčastnili i tři koně z Rakouska, ale do „bojů o medaile“ nezasáhli. Po 1.dni se vedení ujala a až do konce na 1. místě zůstala Kristyna Böhmová a Sinetas před Bárou  s  Lipton Sinajem, nakonec se mezi ně ještě vklínila Gábina Slavíková na koni Hickary .
Stříbrná podkova – zvítězila Gábina Slavíková a Ulma, 2. a 3.místo si udržel po oba dny  Pavel Vaněk , lepší výsledek měl s klisnou Crazy Love, třetí dojel s Kings Black Beauty.
Terénní část Zlaté podkovy dala zabrat všem, protože vycválat na Borové kopec a na vrcholku vyskákat schody  - no, můžete si to přijet zkusit. Takže všichni chytli nějakou penalizaci za čas. Nejlépe na tom byl po součtu obou dní Lukáš Kohout s Amonarem z JK Betty, jeho stájová kolegyně Marie Mračková s Vacidarou obsadila místo třetí a stříbrný skončil Jiří Maxera s valachem jménem Desireé 

Vítězové kromě v rozpisu vypsaných pěněžních odměn obdrželi i hodnotné věcné ceny.
Děkujeme sponzorům
Tiskárna Vyšehrad - notebook
Olympus - 2x digitální fotoaparát
Kamír a Co Pacov
Bluetech Pacov

Celkově to byly pěkné závody, počasí nám přálo - v neděli trochu moc, jediné, co nám trochu zkazilo celkový dojem, bylo to, že si někdo bez dovolení z kanceláře odnesl všechny drezurní protokoly, které by si jezdci rádi vzali s sebou. K čemu asi někomu jsou? 

 

PRODEJ MASA:

 PRODEJ HOVĚZÍHO BIOMASA Z BOROVÉ

něco o mase a jeho zpracování

Termíny prodeje podzim 2018

20.-21.9.
18.-19.10.
15.-16.11.
13.-14.12.

ceník a objednávka

mladý býk - 18-20 měsíců 

certifikáty

výrobce biopotravin

 distribuce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


naše modelky

FOTO PRO VÁS:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


BÝCI

 


 HŘEBEC- připouští QH, PH, Appa

JACS INDY STRIPED - QH

 více zde


 

 

Marcela a Vlastimil Kamírovi
Mob: 724 059 717
Email:marcela@kamir.cz