| | Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené

mčr 2011 loštice

s Aidou startovala v kategorii pony a se Sinajem mezi velkými koňmi v kategorii dětí13 - 14 let. Se Sinajem po drezurách obsadila 1.místo, s  Aidou byla také na 1.místě, ale se stejným bodovým kontem jako Šárka Votavová s Lipton Kitem, takže měl být důležitý čas terénní části. Aida šla opravdu dobře a projela cílem v čase 3,08 (stanovený čas byl 3.20). velkým překvapením pro nás bylo, když jsme se dozvěděli, že paní rozhodčí od jezírka prohlásila, že Bára skočila jinou překážku a že bude vyloučena. Hned jsem se šla zeptat rozhodčích u inkriminované přelkážky a ti mi potvrdili, že Bára S aidou šly správně. přes to nás to docela rozhodilo, ale Bára za chvíli startovala na Sinajovi, takže musela svou pozornost obrátit k němu.
Sinaj šel také moc dobře, ale 1x zastavil, takže bylo jasné, že o medaile už bojovat nebude.
Po dojetí jsme z výsledkovky zjistili, že Aida je spolu s Kitem na 1.místě, protože i on zajel trať v čase 3,08. V neděli by tedy měly rozhodnout čistota a rychlost parkuru. Jaké bylo naše překvapení, když jsme se asi 2 hodiny po skončení soutěže dozvěděli, že Aida byla vyloučena a pod věží visí nová výsledkovka bez ní. Šla jsem se tedy zeptat, co se děje a pan hl.rozhodčí mi řekl, že se ještě něco řeší, pak mi potvrdil, že se to týká Aida, tak jsem mu připomněla, že jsme spolu mluvili u poslední překážky a on si vzpomněl, že na překážce, kterou údajně měla Bára skočit, po celou dobu soutěže seděl ještě s několika lidmi a že vlastně šla správně, což jsme zopakovali i před paní Heidenreichovou a poté byla výsledkovka opravena a Aida opět zaujímala spolu s Kitem 1. pozici.
V neděli jsem se šla na věž zeptat, jek je možné, že jí bez mrknutí oka na podkladě jedna paní povídala vyloučili a bylo mi řečeno, že udělali chybu v počítači a že si nikdo nestěžoval, šla jsem tam s tím, že budu chtít vidět zápis o protestu a potvrzení o zaplacení.
Jak je možné, že vyvěsili první výsledkovku, kterou pan rozhodčí podepsal, pak asi za 2 hod někdo udělal chybu při zadávání do počítače, vytiskli druhou výsledkovku a pak ji zase změnili podle toho, co jsem jim řekla já?
Nakonec vše dobře dopadlo, Aida došla parkur čistě a rychleji než Kite, který jednou shodil, takže Aida se S Bárou konečně dočkala titulu mistra ČR.
Mrzí mne , že takováhle zkušenost nám kazí dojem z  jinak  pěkných závodů.

 

PRODEJ MASA:

 PRODEJ HOVĚZÍHO BIOMASA Z BOROVÉ

něco o mase a jeho zpracování

Termíny prodeje podzim 2018

20.-21.9.
18.-19.10.
15.-16.11.
13.-14.12.

ceník a objednávka

mladý býk - 18-20 měsíců 

certifikáty

výrobce biopotravin

 distribuce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


naše modelky

FOTO PRO VÁS:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


BÝCI

 


 HŘEBEC- připouští QH, PH, Appa

JACS INDY STRIPED - QH

 více zde


 

 

Marcela a Vlastimil Kamírovi
Mob: 724 059 717
Email:marcela@kamir.cz