Jacs Indy Striped

Letos bylo Indymu už 20 let, ale pořád vypadá výborně, stále připouští, my pro něj máme jako partnerku QH klisnu Dee. V současné době máme po těchto rodičích doma 3 potomky - klisny Indiana Little Dee a Indys Whitch a hřebce Whizard.

18. 6. 2007 jsme konečně po dlouhém hledání, kdy jsem zabloudila i do Německa, Holandska, Rakouska našli u Prahy koně podle našich představ. "Indy" je hřebec, narozený v roce 2000 v České republice. Jeho otcem je Jacs Cro Bar, syn Jacs Little Pine, který se umístil na 4.místě na prestižní NRHA Futurity a také obsadil 5.příčku na AQHA World Show v Reiningu Junior. Jeho matka Fourever Payin Cache byla jako tříletá klisna dovezena do České republiky z americké Floridy, kde byla zakoupena jako horká favoritka těsně před startem v NSBA Florida Futurity (Western Pleasure). Ona sama se úspěšně prezentovala na westernových soutěžích v České republice v roce 1998, kde obsazovala první příčky v disciplinách Western Pleasure, Western Hormanship a Trail. Protože zemřela na těžkou koliku, nemohla ve své úspěšné sportovní kariéře pokračovat. Byla to mohutná hnědka s krásnou jemnou ušlechtilou hlavou a přijemnými pohodlnými chody.
Dnes je z Indyho krásný, sebevědomý hřebec , má kompaktní vyváženou postavu, velmi pohodlné chody a výbornou povahu. Je velmi lehce jezditelný a je radost s ním pracovat.

V roce 2004 ho Roman Zimmermann začal předvádět na soutěžích v reiningu.
Ani v roce 2005 Indy nezklamal a po celou sezonu podával v reiningu pěkné stabilní výkony. Tento rok se také zúčastnil Evropského šampionátu QH v německém Kreuthu a umístil se v Reiningu Amatur v polovině startovního pole (64 dvojic), což se dá pokládat v konkurenci těch nejlepších amatérkých jezdců a koní z celé Evropy za velký úspěch.
V závodní sezoně 2006 se Indy prezentoval v reningu ve třídě Youth. Závodil v sedle s Terezou Klausovou, kde společně dosáhli spoustu výborných umístění. Potvrdil tak svůj neobyčejně skvělý charakter. Za všechny úspěchy s Terezkou Klausovou jmenujme například vítězství na NRHA Bronze Trophy Slide & Smile ve třídě Rookies.
V sedle s Romanem Zimmermannem vyhráli pak v tomto roce první NRHA Money a AQHA Points. Poprvé se tento rok také Indy předvedl na AQHA/CZQHA Show v disciplině Western Pleasure, kde v sedle s Eliškou Zimmermannovou obsadil dvakrát druhé místo. Dokazuje tak, že po své matce skutečně zdědil vlohy i pro Western Pleasure. Sportovní výsledky si můžete prohlédnout níže ...
Svůj skvělý chrakter potvzuje i nadále, kdy už druhým rokem závodí v sedle s Marcelou a Terezou.S dvanáctiletou Terezou v květnu 2009 vyhráli ČJF reining ve třídě mládež , na MČR ČJF v Kozlovicích se sTerka v sedle Indyho stala vícemistryní ČR v kategorii mládež.
na MČR WRC v Koryčanech s ním získala Marcela 3.místo v reingi amatér a 5.místo v reiningu senior.

 

Pedigree

jacs cro bar jacs little pine hollywood jac 86
miss doll pine
lady cro bar sugar cro bar
brylcream
fourever payin cache cache advantage fancy advantage
cachet cache
fourever so bossy four forty so
pretty miss boss

Připouštění

  • klisny QH, PH, Appa
  • přirozeným způsobem na farmě Borová
  • připouštěcí poplatek pro rok 2021 je 7.000 Kč + DPH, záloha 3000 Kč + 4000Kč doplatek za březí klisnu
  • možnost slev, které se sčítají:
  • 10% při včasné rezervaci připuštění a zaplacení zálohy do 15.3.2021
  • 10% pro připuštění dvou klisen jednoho majitele
  • možnost ustájení klisny v době připouštění 200 Kč/den
  • při přirozené plemenitbě požadujeme vyšetření klisny na EVA (Equinní virová arteritida) a CEM (nakažlivá metritida klisen)
04
Leden
2024

Termíny prodeje masa - 2024

Přidáno: 4. 1. 2024 09:58:35

Čtěte více...

Služba pro naše zákazníky:

Nově u nás můžete platit při nákupu masa přes QR kód

Termíny prodeje masa:

Prodej masa 2024

DUBEN - 18.-19.4.2024

mladý býk 14 měsíců - 550 kg

Kalendář akcí 2024

30.8.-1.9. - MČR všestrannost

13.-15.9. - CCI
mezinárodní závody ve všestrannosti

20.-22.9.
Czech Open 2024
závody pracovních ovčáckých psů

 

 

 

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Používáme k tomu služby a nástroje Google Analytics. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference pro jednotlivé typy služeb.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení